Na poziv Nj.E. Ambasadora Finske u Srbiji, predstavnici našeg Udruženja, Emin Pećanin i Dejan Peković, prisustvovali su prijemu u rezidenciji Ambasadora Finske u Srbiji povodom 106. Godišnjice nezavisnosti Finske. Zahvaljujemo se Njegovoj Ekselenciji, velikom prijatelju Sjenice, na pozivu!
