Na poziv Ambasada Finske u Srbiji, predstavnici udruženja Eco Infinity, Emin Pećanin i Jasmin Bajrović, prisustvuju svečanom prijemu u rezidenciji ambasadora, povodom obeležavanja 105. godišnjice nezavisnosti Finske.
Ovaj prijem predstavlja priliku za jačanje prijateljskih odnosa i razmenu iskustava sa diplomatskim predstavnicima, kao i za dalje povezivanje lokalnih omladinskih inicijativa sa međunarodnim partnerima.
Zahvaljujemo se Njegovoj Ekselenciji, velikom prijatelju Sjenice, na pozivu i kontinuiranoj podršci saradnji sa mladima i lokalnom zajednicom.
