Danas, 24. marta, Nj.E. Ambasadorka Kraljevine Norveške Kristin Melsom posetila je Sjenicu. Tom prilikom susrela se i sa predstavnicima 12 nevladinih organizacija u Sjenici, upoznala se sa njihovim radom i iskustvima njihovog delovanja na lokalnom nivou.
Ovom prilikom se zahvaljujemo Ambasadi Kraljevine Norveške na želji da se upoznaju sa organizacijama iz Sjenice i čuju njihova iskustva.




