Prijem u rezidenciji ambasadora Finske

Prijem u rezidenciji ambasadora Finske

Na poziv Ambasada Finske u Srbiji, predstavnici udruženja Eco Infinity, Emin Pećanin i Jasmin Bajrović, prisustvuju svečanom prijemu u rezidenciji ambasadora, povodom obeležavanja 105. godišnjice nezavisnosti Finske.

Ovaj prijem predstavlja priliku za jačanje prijateljskih odnosa i razmenu iskustava sa diplomatskim predstavnicima, kao i za dalje povezivanje lokalnih omladinskih inicijativa sa međunarodnim partnerima.

Zahvaljujemo se Njegovoj Ekselenciji, velikom prijatelju Sjenice, na pozivu i kontinuiranoj podršci saradnji sa mladima i lokalnom zajednicom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *